Background

Nabíjecí stanice pro automobily

 

Zvolte si cestu pohodlí.

Nejjednodušší nabíjení elektromobilu je v době, kdy vůz stojí a Vy ho nepotřebujete využívat. V drtivé většině případů je tomu tak v noci. Naše jednoduchá domácí nabíječka („wallbox“), kterou si u nás můžete nakonfigurovat přesně podle Vašich potřeb a Vašeho vozu, Vás zbaví nutnosti neustále hledat či vytahovat z auta přenosnou nabíječku. Jednoduše odmotáte kabel, připojíte a nabíjíte. A ráno nemusíte přemýšlet, kam uložíte nabíjecí kabel, jednoduše ho navinete na nabíječku. Zkrátka, buďte zdravě pohodlní.

 

 

 

Instalujeme stanice EVmate

konfigurovatelné domácí nabíječky elektromobilů

wallbox Objednejte si jednoduše a rychle domácí nabíječku přesně podle Vašich potřeb a vozu Skvělý poměr cena/výkon Vyberte jednoduše podle Vašeho vozu nebo zvolte jeden ze standardních typů či využijte jedinečný konfigurátor pro úplné přizpůsobení nabíječky Vašim potřebám a možnostem Plně certifikovaná nabíječka elektromobilů.

 

 

 


 

Bezpečné řešení pro rychlé nabíjení elektromobilů. Nástěnná nabíjecí stanice EVmate je navržena pro bezpečné a rychlé nabíjení AC (režim nabíjení 3, do výkonu až 22 kW), ve vnitřním nebo venkovním prostředí, pro různé typy a modely elektromobilů, pro nabíjení v rezidenčních nebo komerčních budovách (hotely, firemní parkoviště, administrativa atd.).

 

Nabíjecí stanice umožňuje jednoduchou montáž a provoz, může být vybavena bezdrátovým řízením přístupu (RFID) i komunikačním modulem RS485 (pro začlenění do nadřazených řídících systémů).

Objednejte si nabíjecí stanici: 

 

 

Zašlete nám poptávku na email info@etcon.cz,

nebo pomocí kontaktního formuláře.

 

 

Rádi Vám ale poradíme i na telefonním čísle 

+420 739 710 090